EET Účtenky    Zbrojní průkaz    Snadné hubnutí    DWN.cz    FormOffice    Pletení    Formuláře na PC    VařímeRecepty.cz    Rybář    Omalovánky    Formuláře ZDARMA    Recepty doma    Domácí účto    Počítej Kalorie    Email šablony    Hromadné emaily   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout VariCAD Viewer
logo

VariCAD Viewer 2022-1.0

Prohlížení, tisk a konverze CAD souborů

Licence:Zdarma (freeware)
Autor:VARICAD, spol. s r.o.
Domovská stránka:https://www.varicad.cz/cz/home/
Velikost:3721 kB
Instalace:instalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:13.12.2021
Limitováno:bez časového omezení
Cena:--
Operační systém:Win7,

Popis:

Upravená bezplatná verze programu VariCAD slouží k prohlížení a tiskům Vašich souborů ve formátech DWB, STEP (3D), DWG (2D), DXF (2D). Program je možné používat také jako převodník souborů. Umožňuje převod DWG do DXF a naopak, převod STEP na 3D IGES nebo převod STEP na 3D STL formát a také export 3D modelů do formátu BMP. Tento program je vhodný např. pro obchodní oddělení pro přípravu nabídek, pro vedoucí konstrukce, technologii, výrobu, nákup, ...a také pro Vaše obchodní partnery. Program je k dispozici pro Windows 7, Windows 8, Windows 10 a 11, ale také pro Linux. Instalační linuxové balíčky jsou přímo na stránkách výrobce.

Podmínkou pro správný chod nejnovější verze je grafická karta s podporou OpenGL 4 nebo vyšší a také 64bitový operační systém.


Zdarma stáhnout VariCAD Viewer 2022-1.0 >>
Jít na detail programu VariCAD Viewer 2022-1.0 >>