VařímeRecepty.cz    Zbrojní průkaz    FormOffice    Snadné hubnutí    Recepty doma    Hromadné emaily    Omalovánky    Formuláře ZDARMA    DWN.cz    Rybář    EET Účtenky    Email šablony    Pletení    Formuláře na PC    Domácí účto   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Šachy
logo

Šachy 2020.11

Stolní hra šachy.

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Filip Höfer
Domovská stránka:http://www.filiphofer.com/cs/chess-2020/
Velikost:80051 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština, angličtina, němčina, francouzština
Přidáno/změněno:5.9.2018
Limitováno:Vyšší stupně obtížnosti v placené verzi
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, WinXP64, WinXP,

Popis:

Šachová klasika ve 4K Ultra HD grafice. Navrženo pro stolní počítače, laptopy a tablety s Windows.

Tato verze zdarma nabízí 4 stupně obtížnosti a poskytuje jednoduchý, pohodlný způsob hry. Tahy jsou zaznamenávány v historii na způsob webového prohlížeče. Pokud uděláte chybu, jednoduše se vrátíte zpět. Nemáte čas dohrát hru? Jednoduše zavřete aplikaci, spustíte ji znovu později a pokračujete ve hře přesně tam, kde jste přestali. Vývoj každé partie je analyzován v panelu Ohodocení - kladné hodnoty značí výhodu bílého, záporné znamenají výhodu černého. Tahy jsou animovány a ozvučeny, poslední tah je zvýrazněn. Aplikace rovněž ukazuje možnosti pohybu, jakmile vyberete figurku pro svůj další tah. K dispozici je výběr z několika stylů figurek. Zajaté figurky jsou volitelně také zobrazeny. K dispozici je kompletní nápověda včetně pravidel.

Chess 2020 se řídí jednoduchým a férovým obchodním modelem. Získáte funkční hru zcela zdarma a bez časového omezení. Tato verze zdarma poskytuje ideální sadu funkcí pro šachové začátečníky. Pokud se Vám hra bude líbit, můžete povýšit na plnou verzi, čímž získáte pokročilé stupně obtížnosti a funkce.


Zdarma stáhnout Šachy 2020.11 >>
Jít na detail programu Šachy 2020.11 >>