Snadné hubnutí    DWN.cz    Formuláře na PC    Email šablony    EET Účtenky    VařímeRecepty.cz    FormOffice    Hromadné emaily    Rybář    Zbrojní průkaz    Omalovánky    Počítej Kalorie    Formuláře ZDARMA    Recepty doma    Pletení    Domácí účto   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout OpenOffice.org
logo

OpenOffice.org 4.1.7

Plnohodnotný kancelářský balík zdarma

Licence:Zdarma (freeware)
Autor:OpenOffice.org
Domovská stránka:http://download.openoffice.org/
Velikost:126033 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:16.10.2019
Limitováno:
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista, WinXP, Win2000, WinME, Win98, WinNT,

Popis:

OpenOffice je bezplatná alternativa k MS Office.

OpenOffice.org obsahuje:

- Writer
je textový procesor vhodný pro jakoukoliv činnost, od psaní krátkých dopisů až po psaní knih s obrázky, s křížovými odkazy, s obsahem, s rejstříky, seznamy použité literatury... Automatické dokončování slov, automatické formátování, automatická kontrola pravopisu během psaní velmi ulehčují práci. Writer je natolik výkonný, že si poradí i s úlohami z oblasti desktop publishing jako jsou sloupce (noviny) či brožury – jediným omezením je pouze vaše představivost.

-Calc
Pro práci s čísly použijte Calc. Tento mocný tabulkový procesor má všechny nástroje, které potřebujete při výpočtech, analýzách, souhrnech nebo v prezentacích vašich dat v tabulkách či grafech. Plně integrovaná nápověda ulehčuje práci se vzorci. Sofistikované rozhodovací nástroje jsou snadno přístupné. S pomocí „Průvodce daty“ můžete zpracovávat externí data, třídit je, filtrovat, vytvářet mezisoučty a statistické analýzy. Pro výběr typu grafu pro vaše data používejte náhledy grafů, CALC vám umožňuje výběr z třinácti kategorií 2D a 3D grafů, obsahující grafy čárové, oblasti, sloupcové, koláčové, XY , burzovní, síťové a mnoho jejich variant.

- Impress
je nejrychlejší a nejmocnější nástroj pro tvorbu působivých multimediálních prezentací. Vaše prezentace budou skutečně výjimečné díky nástrojům pro zvláštní efekty, animace a působivé obrázky.

- Draw
bude vytvářet vše od jednoduchých diagramů až po dynamické trojrozměrné obrázky a zvláštní efekty.

- Base
ve verzi 2 zcela nový nástroj, umožňuje práci s databázovými daty přímo uvnitř OpenOffice.org. Vytváří a upravuje tabulky, formuláře, dotazy a sestavy buď z vaší vlastní databáze a nebo přímo z vestavěného HSQL databázového stroje.

Jde o první kancelářský balík používající nový formát OASIS OpenDocument, budoucí mezinárodní standard pro kancelářský software.
Je snadněji instalovatelný, se zcela novým vzhledem a chováním přizpůsobeným počítači, na kterém je spuštěn.
Každý modul je intuitivnější, snadněji ovladatelný než kdykoliv předtím, poskytuje nové užitečné rysy představuje svoji novou součást Base: snadno použitelný správce databází s plně integrovaným vlastním databázovým strojem.
OpenOffice je kompatibilnější s ostatními softwarovými balíky – nyní „rozumí“ málo používaným a skrytým rysům svých konkurentů

Zajímavá je součást Math, která slouží pro řešení rovnic a jiných matematických úloh.

Součást HTML Editor je celkem kvalitní WYSIWYG editor HTML kódu, který usnadní počáteční seznámení s tvorbou webů.


Zdarma stáhnout OpenOffice.org 4.1.7 >>
Jít na detail programu OpenOffice.org 4.1.7 >>