Formuláře ZDARMA    Hromadné emaily    Recepty doma    Pletení    Snadné hubnutí    Formuláře na PC    VařímeRecepty.cz    Email šablony    Rybář    Počítej Kalorie    FormOffice    Omalovánky    Zbrojní průkaz    EET Účtenky    Domácí účto    DWN.cz   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout NOD32 Antivirus
logo

NOD32 Antivirus 11.2

Skvělý antivirový program v češtině

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:ESET software spol. s r.o.
Domovská stránka:http://www.nod32.cz
Velikost:4179 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:5.9.2018
Limitováno:30 dní
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, WinXP64, WinXP, Win2003, Win2000, WinME, Win98, Win95, WinNT,

Popis:

Slovy autora:
ESET NOD32 vás neobtěžuje při instalaci. ESET NOD32 nabízí velice jednoduchou a intuitivní instalaci. V případě řešení pod platformou Microsoft Windows lze vycházet ze tří scénářů instalace pro začátečníky až profesionály.

ESET NOD32 sa ovládá příjemně a jednoduše. ESET NOD32 se snaží dodržovat zavedené způsoby ovládání ať už jde o grafické rozhraní či ovládání přes příkazový řádek. V případě řešení ESET NOD32 na platformě Windows je nabízena grafická nadstavba ESET NOD32 Control Center, která sjednocuje veškeré součásti ESET NOD32 do jednoho místa.

ESET NOD32 nezpomaluje váš počítač. ESET NOD32 je známý vysokou rychlostí kontroly i na pomalejších strojích. ESET NOD32 využívá inteligentní dynamickou cache (vyrovnávací paměť), která se snaží minimalizovat diskové operace a tím výrazně šetřit čas pro kontrolu daných souborů. Další šetření času je dáno způsobem, jakým jsou interně tříděny signatury apod. Vzhledem k optimalizaci kódu jsou řešení ESET NOD32 velice nenáročná i co do obsazení operační paměti procesy ESET NOD32.

Chrání i před novým a neznámým škodlivým kódem technologií ThreatSense®. Technologie ThreatSense® je pýchou společnosti ESET a tvoří jádro všech řešení od naší společnosti. Díky této technologii existuje velká pravděpodobnost, že budou naši zákazníci ochráněny i před dosud neznámou hrozbou (z pohledu aktuální virové aktualizace) v prvních hodinách od jejího vzniku.

ESET NOD32 testuje soubory před tím, než je vpustí do vašeho počítače. ESET NOD32, resp. jeho rezidentní štíty jsou neustále v provozu a vykonávají automaticky kontrolu nad každým objektem, který vstupuje do PC (elektronická pošta, soubor...). Ve spojení s technologií ThreatSense® tak dokáže včas zastavit všechnu známou infiltraci, popřípadě i neznámou, pokud ji je schopna odhalit alespoň jedna z proaktivních metod detekce - rozšířená heuristická analýza či generická detekce.

ESET NOD32 se aktualizuje automaticky. ESET NOD32 zcela automaticky a pravidelně kontroluje, zda je k dispozici novější virová aktualizace a dle potřeby je stahuje. Společnost ESET vydává aktualizace i několikrát za den, v případě epidemie jsou patřičné aktualizace vydávány ihned, jakmile je to technicky možné.

Ochrana pro 64-bitové systémy. ESET NOD32 pro Windows je nabízen i pro 64-bitové systémy na platformě Microsoft Windows, včetně verze Vista.


Zdarma stáhnout NOD32 Antivirus 11.2 >>
Jít na detail programu NOD32 Antivirus 11.2 >>