Rybář    DWN.cz    Recepty doma    Hromadné emaily    Domácí účto    Formuláře na PC    EET Účtenky    Formuláře ZDARMA    FormOffice    Pletení    Počítej Kalorie    Email šablony    Snadné hubnutí    Zbrojní průkaz    VařímeRecepty.cz    Omalovánky   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Microsoft Office
logo

Microsoft Office 2007 Enterprise

Oblíbený balík kancelářských programů

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Microsoft
Domovská stránka:http://www.microsoft.com/cze/office/default.mspx
Velikost:397471 kB
Instalace:instalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:22.11.2007
Limitováno:60 dní
Cena:--
Operační systém:WinVista, WinXP,

Popis:
Microsoft Office Professional 2007 je kancelářský balík obsahující Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Business Contact Manager, Publisher a Access.
Poskytuje úplnou sadu výkonných a snadno ovladatelných nástrojů pro zvýšení produktivity firmy.

Mezi pokročilé funkce MSOffice 2007 patří:

• Information Rights Management (správa informačních práv) – umožňuje přímo v aplikacích nastavovat pravidla pro práci s dokumentem (dobu platnosti, zákaz přeposílání, kopírování, tisku, oprávněné čitatele atd.). Vyžaduje CAL k serveru Rights Management Server. Rights Management Server je součástí OS Windows Server 2003.

• Práce s formuláři – umožňuje přímo v aplikacích Word, Excel, Outlook, PowerPoint vyplňovat a odesílat formuláře.

• Integrace pracovních postupů – umožňuje iniciovat pracovní postup a vykonávat akce jím předepsané přímo z prostředí aplikací.

• Tisk čárových kódů a štítků s metadaty – umožňuje tisknout štítky a čárové kódy jimiž se opatřují spravované dokumenty podléhající zásadám o zacházení s dokumenty.

• Publikování Excel sešitů – umožňuje publikovat sešit aplikace Excel 2007 na server SharePoint Server 2007 a tam s ním dále pracovat pomocí výpočtových služeb Excel.

• Publikování snímků – umožňuje publikovat snímky aplikace PowerPoint 2007 do knihovny snímků serveru SharePoint Server 2007.

• Podpora inteligentních dokumentů – podporuje inteligentní dokumenty, tj. připojení tzv. XML Expansion Packs k šablonám dokumentů. (XML elementy zákaznicky definovaného XML schématu namapované na části šablony a připojení kódu vykonávajícího tzv. akce dokumentu).


Zdarma stáhnout Microsoft Office 2007 Enterprise >>
Jít na detail programu Microsoft Office 2007 Enterprise >>