DWN.cz    Hromadné emaily    Domácí účto    Formuláře na PC    Pletení    Snadné hubnutí    Recepty doma    Formuláře ZDARMA    Rybář    FormOffice    VařímeRecepty.cz    Zbrojní průkaz    EET Účtenky    Email šablony    Omalovánky   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout InviText
logo

InviText 16.10

Vytvoří soubor index.html který umožní tisknout pozvánky s adresou vhodnou pro okénkovou obálku.

Licence:Zdarma (freeware)
Autor:Ing. Branislav Štofko
Domovská stránka:http://stofko.aspone.cz/InviText/index_cz.html
Velikost:2273 kB
Instalace:bez instalátoru
Jazyk:čeština, slovenština
Přidáno/změněno:1.7.2018
Limitováno:
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista, WinXP, Win2000,

Popis:

Ještě kdysi dávno když voda se sypala a písek se lil se používal na PC textový editor T602. Už tehdy bylo možné napsat jeden dopis, který pak textový editor vytisknul pro více adresátů tak, že každy adresát měl dojem, že jste psali tento dopis pouze jemu.

I nyní je to možné ať už v balíku Microsoft Office který není zdarma nebo v alternativě například Open Office. Na realizaci tam pak musíte různě klikat, leccos nastavovat a tak. Já jsem potřeboval vytisknout pozvánku mým spolužákům na Maturitní sraz. Protože vím obyčejným editorem který je součástí Windows napsat slušnou .HTML stránku a jsem programátor, řešil jsem problém jinak.

Můj jednoduchý program InviText tiskne pozvánku (anglicky Invitation) tak, že si z jednoduchých souborů vytvoří .HTML stránku, kterou stačí jen vytisknout. V principu ani žádný Office program nepotřebujete a bude to fungovat i na slabším PC.

Protože se na Váš PC nic neinstaluje, můžete si moje řešení nosit s sebou na USB klíči.


Zdarma stáhnout InviText 16.10 >>
Jít na detail programu InviText 16.10 >>