Rybář    Domácí účto    FormOffice    VařímeRecepty.cz    Počítej Kalorie    EET Účtenky    Snadné hubnutí    Zbrojní průkaz    Omalovánky    Formuláře ZDARMA    DWN.cz    Recepty doma    Formuláře na PC    Pletení    Email šablony    Hromadné emaily   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Internet Explorer 8
logo

Internet Explorer 8 CZ

Již osmá verze známého internetového prohlížeče

Licence:Zdarma (freeware)
Autor:Microsoft Corporation
Domovská stránka:http://www.microsoft.cz
Velikost:16614 kB
Instalace:instalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:8.2.2009
Limitováno:
Cena:--
Operační systém:WinVista, WinXP,

Popis:

Nejnovější verze oblíbeného internetového prohlížeče. Nová verze nabízí například lepší výkon, rychlost i stabilitu, vyhledávání a mnoho dalšího.

Nové vlastnosti:

Akcelerátory
Akcelerátory umožňují zobrazení mapy na základě označení poštovní adresy, překlad slov, odesílání e-mailů přátelům a provádění dalších akcí několika kliknutími myši.

Procházení se službou InPrivate
Díky službě InPrivate v rámci aplikace Internet Explorer 8 můžete nyní procházet web, aniž by se ukládala vaše historie. Můžete tak například na internetu někomu koupit speciální dárek a nemusíte se bát, že se o tom dotyčný náhodou dozví nebo používat sdílený počítač, aniž byste po sobě zanechali stopy.

Oblasti WebSlice
Mějte přehled o změnách na stránkách, které vás nejvíce zajímají. Přidejte oblast Web Slice a nemusíte stále kontrolovat, zda na dané webové stránce nejsou nějaké nové zprávy, jak se změnil kurz akcií, online aukce, předpověď počasí nebo sportovní výsledek.

Návrhy vyhledávání
Hledejte chytře s pomocí detailních návrhů vašich oblíbených vyhledávačů a historie procházení. Zobrazte si vizuální náhledy a získejte doporučená témata obsahu během psaní ve vylepšeném poli Okamžité vyhledávání.

Filtr SmartScreen
Nové bezpečnostní funkce vás chrání před podvodnými a škodlivými webovými stránkami, které mohou zneužít vaše data, soukromí a identitu.

Verze pro Windows Vista zde


Zdarma stáhnout Internet Explorer 8 CZ >>
Jít na detail programu Internet Explorer 8 CZ >>