Hromadné emaily    Zbrojní průkaz    Formuláře na PC    Počítej Kalorie    Snadné hubnutí    FormOffice    Rybář    Formuláře ZDARMA    DWN.cz    VařímeRecepty.cz    Recepty doma    Domácí účto    Omalovánky    Email šablony    Pletení    EET Účtenky   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Hotelový systém HotelWin
logo

Hotelový systém HotelWin 2.9 Start

Hotelový rezervační a recepční systém s EET – software pro hotely, penziony, ubytovny

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Ing.Vladimír Jehlička
Domovská stránka:http://www.admwin.cz
Velikost:
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:14.12.2018
Limitováno:200 v součtu karet hostů a faktur
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, Win2003Ser64, Win2003Ser, Win2003, Win2000Ser, Win2000, WinNTSer, WinNT,

Popis:

Hotelový systém HotelWin je samostatný rezervační a recepční software s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení jakékoliv velikosti.

  • Grafický kalendářový ubytovací plán - přehled o obsazenosti hotelu v čase (pokoj x kal.den). Kliknutím v plánu - otevření karty hosta.
  • Z karty hosta řízení celého procesu ubytování – od rezervace, přes ubytování, vedení účtu hosta výběrem z ceníků, až po vyúčtování (účtenkou/fakturou) s odesláním do EET.
  • Kniha hostů – karty hostů vyjádřené formou seznamu. Navíc vyhledávání (při zachování kompletní historie), třídění, výběry a tisky.
  • Výpisy  z knihy hostů, statistiky obsazenosti v čase a kapacitního vytížení, výpisy a sumace čerpaných služeb a poplatků.
  • Denní plán nástupů a ukončení ubytování - přehled o nástupech i na základě rezervací a ukončených ubytováních k aktuálnímu nebo zvolenému datu s případným vstupem do karet těchto nebo tiskem.
  • Účtenky/fakturace, pokladna - tisk v němčině a angličtině s logem, razítkem a podpisem – výstup i ve formátu PDF. Více měn. EET, záznam placení.
  • GDPR - omezení přístupu k funkcím přihlašováním oprávněných osob, šifrování záloh, tisk souhlasu se zprac.osobních údajů, hromadné odstranění záznamů o fyzických osobách nebo jen anonymizace některých údajů po určené době.

Práce ve více oknech současně. Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací z internetu. Možnost síťové verze.

Snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení. Interaktivní nápověda, manuál v PDF. 

Lze provozovat samostatně nebo společně s účetní program AdmWin, kde jsou navíc sklady, objednávky, přijaté faktury, majetek, knihy jízd, mzdy apod.

StartVerze HotelWin – je omezena jen počtem záznamů – až 200 záznamů v knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dál.


Zdarma stáhnout Hotelový systém HotelWin 2.9 Start >>
Jít na detail programu Hotelový systém HotelWin 2.9 Start >>