Pletení    Domácí účto    Snadné hubnutí    EET Účtenky    VařímeRecepty.cz    Rybář    Zbrojní průkaz    Recepty doma    Omalovánky    FormOffice    DWN.cz    Email šablony    Hromadné emaily    Formuláře na PC    Formuláře ZDARMA   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Stomedic
logo

Stomedic 6.95

Specializovaný software určený pro stomatologické laboratoře

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Martin Roubec
Domovská stránka:http://www.stomedic.cz
Velikost:12736 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:1.7.2018
Limitováno:
Cena:1198,-Kč  koupit
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, WinXP64, WinXP,

Popis:

Program Stomedic je určen pro stomatologické laboratoře a slouží k zajištění administrativy související s provozem laboratoře. Program umožňuje evidenci provedených prací, jejich třídění podle potřeb laboratoře a následnou fakturaci provedených prací lékaři. Součástí programu je sklad, kde je sledován pohyb materiálu a jeho spotřeba v jednotlivých zakázkách. Program Stomedic dále obsahuje modul kalkulace cen jednotlivých protetických prací v závislosti na stanoveném obchodním plánu stomatologické laboratoře.

Jedná se o moderní software, který je vhodný pro jednotlivce i stomatologické laboratoře s více laboranty, kde je umožněna práce po síti. Používání tohoto programu vám zajistí řadu výhod. Tou nejdůležitější je úspora času potřebného k nezbytným administrativním činnostem. Další výhodou je přehlednost a okamžitá dostupnost všech potřebných informací. Samozřejmostí je vytváření záloh. Jednou z největších předností je vysoká bezpečnost systému a ochrana vašich dat.

Program Stomedic je neustále vyvíjen ve spolupráci se stomatologickými laboratořemi, tak aby co nejvíce odpovídal praktickým potřebám laborantů.

Nyní je k dispozici také síťová verze.


Zdarma stáhnout Stomedic 6.95 >>
Jít na detail programu Stomedic 6.95 >>