FormOffice    Hromadné emaily    Pletení    EET Účtenky    Recepty doma    Domácí účto    Rybář    Zbrojní průkaz    Email šablony    Snadné hubnutí    Formuláře ZDARMA    VařímeRecepty.cz    DWN.cz    Formuláře na PC    Omalovánky   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Správce času
logo

Správce času 1.51

Online organizér, kalendář, plánovač, úkoly a poznámky

Licence:Zdarma (freeware)
Autor:David Kořínek
Domovská stránka:
Velikost:6852 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:1.7.2018
Limitováno:
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, WinXP64, WinXP,

Popis:

Aplikace Správce času umožňuje připojení k vašemu uživatelskému účtu ve službě SprávceČasu.cz. Poskytuje rychlý přehled o nadcházejících událostech a úkolech a upozorňuje na události zvukem a zobrazením okna na obrazovce.

 

Program je zcela bezobslužný, sám se aktualizuje na nejnovější verzi. Po prvním přihlášení k vašemu uživatelskému účtu ve Správci času si již sám stahuje aktuální data a upozorňuje na události přímo v počítači bez nutnosti mít otevřený Správce času v internetovém prohlížeči.

 

Notifikátor nově umožňuje zobrazit přehled naplánovaných událostí na dnešní den po spuštění počítače.

 

Správce času obsahuje antiprokrastinační funkci Upozorňovat neustále, která vás pokaždé při návratu k počítači upozorní, že se máte věnovat konkrétnímu úkolu.

 

NOVINKA: Aplikace nyní umožňuje vkládat/upravovat záznamy do kalendáře přímo, bez nutnosti otevírat webové rozhraní služby.


Zdarma stáhnout Správce času 1.51 >>
Jít na detail programu Správce času 1.51 >>