Pletení    EET Účtenky    FormOffice    Snadné hubnutí    VařímeRecepty.cz    Domácí účto    Formuláře na PC    Rybář    DWN.cz    Omalovánky    Zbrojní průkaz    Hromadné emaily    Formuláře ZDARMA    Email šablony    Recepty doma   
Výpis položky katalogu DWN.cz Zdarma stáhnout Hotelový systém HotelWin
logo

Hotelový systém HotelWin 2.8 Start

Hotelový rezervační a recepční systém s EET – software pro hotely, penziony, ubytovny

Licence:Zdarma k vyzkoušení
Autor:Ing.Vladimír Jehlička
Domovská stránka:http://www.admwin.cz
Velikost:3613 kB
Instalace:instalátor/odinstalátor
Jazyk:čeština
Přidáno/změněno:4.6.2018
Limitováno:100 v součtu karet hostů a faktur
Cena:--
Operační systém:Win7, WinVista64, WinVista, Win2003Ser64, Win2003Ser, Win2003, Win2000Ser, Win2000, WinNTSer, WinNT,

Popis:

Hotelový systém HotelWin je samostatný rezervační a recepční software s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení jakékoliv velikosti.

  • Grafický kalendářový ubytovací plán - přehled o obsazenosti hotelu v čase (pokoj x kal.den). Kliknutím v plánu - otevření karty hosta.
  • Z karty hosta řízení celého procesu ubytování – od rezervace, přes ubytování po vyúčtování (fakturaci). Je to i účet, kam se vybírá z nastavitelných ceníků.  Fakturace hosta i skupiny / firmy včetně tisku stvrzenky.
  • Kniha hostů – karty hostů vyjádřené formou seznamu. Navíc vyhledávání (při zachování kompletní historie), třídění, výběry a tisky.
  • Výpisy  z knihy hostů, statistiky obsazenosti v čase a kapacitního vytížení, výpisy a sumace čerpaných služeb a poplatků.
  • Denní plán nástupů a ukončení ubytování - přehled o nástupech i na základě rezervací a ukončených ubytováních k aktuálnímu nebo zvolenému datu s případným vstupem do karet těchto nebo tiskem.
  • Fakturace, pokladna - tisk v němčině a angličtině s logem, razítkem a podpisem – výstup i ve formátu PDF. Více měn. EET, záznam placení, tisk stvrzenky. Přehledy o fakturách a stvrzenkách.

Práce ve více oknech současně. Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací z internetu. Možnost síťové verze.

Snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení. Okamžitá nápověda ke zpracovávané úloze, manuál v PDF. 

Lze provozovat samostatně nebo společně s účetní program AdmWin, kde jsou navíc sklady, objednávky, přijaté faktury, majetek, knihy jízd, mzdy apod.

StartVerze HotelWin – je omezena jen počtem záznamů – až 100 záznamů v knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dál.


Zdarma stáhnout Hotelový systém HotelWin 2.8 Start >>
Jít na detail programu Hotelový systém HotelWin 2.8 Start >>